Kurumsal

Hakkımızda

Günallar Elektrik, Günallar Elektrik Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Turizm Ltd. Şti.'nin tescilli bir markasıdır.

Günallar Elektrik, mevcut yönetim kurulu başkanımız olan Sayın Ahmet Günal tarafından 2003 yılında kurulmuştur ve faaliyetlerini bu tarihten beri yürütmektedir. Alanında her zaman öncü ve profesyonel çalışmalar yapan, daima övgü ve takdir toplayan Günallar Elektrik, 2012 yılında ise parekende sektöründeki faaliyetleri için showroom olarak Günallar Aydınlatma'yı açmıştır. Günallar Elektrik, firma prensipleri olarak; misyonuna ve vizyonuna bağlı hareket etmektedir. Sosyal sorumluluk bilincinde ve adımlarını daima ilerici ve geliştirici olarak atmaktadır.

Ayrıca Ahmet Günal'ın ortak olduğu bir diğer firmamız olan Günallar Enerji, sektördeki açıkları kapatmak ve en doğru hizmeti vermek adına çalışmalar yürütmektedir. Mühendislik, taahhüt ve projelendirme çalışamlarını oluşturan ve tamamlayan Günallar Enerji, gelişen enerji piyasasında kalıcı olmayı hedeflemektedir.

Günümüzde teknolojinin ne denli önemli olduğunu bilmekte ve buna göre adımlar atmaktayız. Bu teknolojiyi takip ederek her işin başlangıç, uygulama ve sonuç aşamasını doğru şekilde takip ediyoruz.
Daima en iyi çalışma koşullarını oluşturarak, yetkili ve çalışanlarımızı motive ederek verimlilik yüzdemizi yükseklerde tutuyoruz.
Müşteri odaklı çalışmalar yaparak, tüketiciye güvenli, kesintisiz ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Aynı sektörde yer alan şirketler arasında lider konuma yükselmek, kaliteli hizmet vermekten asla ödün vermeden büyümek ve odaklı çalışmalar sağlayarak müşterilerimize en iyi şekilde farkındalık yaratmayı hedefliyoruz.
Her konuda gelişimimizi, güven vericiliğimizi, sektördeki tecrübelerimizi ve güçlü işbirliklerimizi sürdürülebilirlik haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Firma prensiplerimizden birisi ve en önemlisi olan sosyal sorumluluk noktasında doğaya ve insana sonsuz saygı duyuypruz. Bu bağlamda da yaptığımız işlerde doğayı ve insanı koruyoruz. Gücümüz kadarıyla da sosyal konularda sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

 • Şirket Bilgileri

  Günallar Elektrik
  Ünvan:  GÜNALLAR ELEKTRİK HAFRİYAT NAKLİYAT İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ
  Vergi Dairesi/No:  Manavgat / 426 040 3781
  Mersis No: 0426040378100016


  Günallar Enerji
  Ünvan:  GÜNALLAR ENERJİ PROJE ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  Vergi Dairesi/No:  Manavgat / 426 054 6478
  Mersis No: 0426054647800017